פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון
אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת מה צופן לנו העתיד, וכחלק מכך – רוב האנשים עושים שימוש בכלים שונים אשר עומדים לרשותם, בכדי להבטיח שלא משנה מה יקרה בימים שיבואו, הם יהיו מוכנים להם בצורה הטובה ביותר.

 

אחת הדרכים להבטיח את העתיד שלנו כמו גם את עתיד ילדנו ושאר בני משפחתנו, היא באמצעות השקעה בחיסכון כספי. ישנן דרכים רבות לעשות זאת, כאשר פוליסת חיסכון מהווה כיום, כאחד המכשירים הפיננסיים הפופולאריים ביותר לצורך מטרה זו.

 

פוליסות חיסכון מנוהלות על ידי חברות הביטוח השונות ומאפשרות חסכון בסכומי כסף שונים ולטווחי זמן שונים. הפוליסות יכולות לכלול רמות סיכון שונות וזאת בהתאם לדרישות ולבקשות של הלקוחות. ניתן למשוך את הכספים בכל עת ולהחליט האם לבצע הפקדה חד פעמית לפוליסה או להעדיף דווקא הפקדה חודשית קבועה. בגדול, פוליסת חיסכון מהווה מכשיר פיננסי גמיש אותו ניתן להתאים לצרכים ולדרישות של כל אדם.

סוגים של פוליסות חיסכון

כל מי שתר אחר פוליסת חיסכון, עתיד לגלות שביכולתו לבחור בין מגוון גדול של אפשרויות. הפוליסות נבדלות אלו מאלו במגוון רחב של פרמטרים, ובין היתר ברמת הסיכון. קיימת אפשרות לבחור בין מסלולי השקעה שונים. לדוגמא: מסלול השקעה באגרת חוב, מסלול השקעה הכולל גם אגרת חוב וגם מניות, תעודות סל, ועוד.

 

ומה עם רמת המס? ניתן לבחור לדוגמא בפוליסה שהיא גם ביטוח חיים, כאשר במקרה הזה ההפקדות אינן מוכרות לצרכי מס. לצד פוליסות אלו, ישנן גם פוליסות אשר נחשבות כמוכרות לצרכי מס, דוגמת קופת גמל לעצמאיים. כמובן שישנם עוד סוגים רבים של פוליסות שכדאי להכיר ובהתאם לבחור בסופו של דבר באותה הפוליסה אשר עונה בצורה הטובה ביותר על דרישות המשקיע השונות.

 

פרטים חשובים נוספים על פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון מאפשרת לכל אדם אשר מעוניין לחסוך סכומי כסף, לבחור בין מגוון של מסלולים שונים אשר מאפשרים לעשות כן. הפוליסה היא על שם האדם אשר מבצע את החיסכון, אך באפשרותו לקבוע מוטבים אשר יקבלו את הכסף במקרה של פטירתו.

 

חברות הביטוח השונות אשר מציעות מכשיר פיננסי זה, מאפשרות לחוסכים להוסיף לפוליסה מגוון נוסף של מרכיבים אשר יותאמו באופן אישי לצרכי הלקוח. בכדי ליהנות מכל היתרונות הגלומים בפוליסה כזאת, חשוב להכיר את האפשרויות השונות ובסופו של דבר לעשות את הבחירה המושכלת והנבונה ביותר מתוך חשיבה הן על ההווה והן על העתיד.

מאמרים קשורים

9 COMMENTS

    צור קשר

    דילוג לתוכן