טיפים

לכל אחד מאיתנו צרכים אישיים משלו:

ענף הביטוח הינו תחום גדול ורחב, המתפתח ומשתנה לעיתים תכופות מאוד.
בשוק כה גדול, שבו יש המון סוגים של ביטוחים, החוכמה היא להתאים את הצורך וההגנות הנדרשות אישית לכל מבוטח. מה שיכול להתאים לרווק, לאו דווקא יתאים לאיש משפחה עם ילדים.
לפיכך המטרה היא לרכוש ביטוח שאכן מתאים ועונה על צרכיו של הלקוח, הן מבחינת כיסוי מותאם והן מבחינת מחיר סביר שהלקוח יוכל לעמוד בו מדי חודש בחודשו.

שקיפות מידע – חשיבות בהבנת הביטוח הנרכש:

קיימת חשיבות רבה לכך שאנחנו כמבוטחים נהיה חשופים למקסימום המידע הנדרש לצורך קבלת החלטות נכונות. עלינו להבין את המגבלות והסייגים של פוליסת הביטוח (כולל האותיות הקטנות) אשר בסופו של דבר עשויים להשפיע בעת הגשת תביעה.
בנוסף אחד הדברים החשובים ביותר בביטוח הוא הבנת הכיסוי אותו אנו רוכשים. ישנם מקרים רבים בהם מבוטחים רוכשים ביטוח מסוים הנותן כיסוי למקרה או למקרים ספציפיים וברגע הצורך בהפעלת הביטוח מתברר כי הביטוח הנרכש לא מכסה את המקרה המסוים שלהם.
לכן, לפני שאתם רוכשים ביטוח עליכם להבין בדיוק באילו מקרים מגיע לכם פיצוי/שיפוי מחברת הביטוח וכמו כן מה החריגים בפוליסה. (באילו מצבים חברת הביטוח לא מכסה את הנזק הנגרם לכם).

הצהרת בריאות מדויקת ונכונה:

מי מאתנו לא שמע על מקרים בהם מבוטחים שילמו תקופה ארוכה על ביטוח וברגע הפעלת הביטוח, חברת הביטוח דחתה את התביעה של המבוטח בטענה כי במועד חתימה על טופס ההצעה לביטוח המבוטח לא ענה נכונה על טופס הצהרת הבריאות.
לכן, חברים יקרים, יש להקפיד לענות על כל השאלות בהצהרת הבריאות באופן מקיף.
אין דבר שהוא לא חשוב, הכול חשוב!!!  לכן יש לענות בכנות על כל השאלות שאנו נשאלים.
חשוב לדעת כי במקרה תביעה, חברת הביטוח ניגשת לתיק הרפואי שלנו ובודקת אם ברגע מילוי ההצעה לביטוח, המבוטח ענה במדויק על כל השאלות שנשאל בנוגע למצב הבריאות שלו.
כאן עלי לציין ולהדגיש כי ישנו יתרון עצום להיכנס לביטוח כשאנחנו צעירים ובריאים.

בדיקת תיק הביטוח אחת לתקופה:

לאור השינויים התכופים בעולם המודרני במדינת ישראל ובעולם כולו הן מבחינת הרפואה המתקדמת, רלוונטיות הכיסויים של הביטוח והצרכים הייחודיים המשתנים של המבוטח  – יש צורך לבדוק את תיק הביטוח ולעדכנו תקופתית.
לדוגמא מבוטח בן 35 עם 2 ילדים רכש ביטוח חיים של 2 מיליון ₪. קרוב לוודאי כי בגיל מאוחר יותר, כאשר הילדים יגדלו, לא יצטרך ביטוח בסכום שכזה. לכן ההמלצה שלנו היא לעשות בדיקה עם סוכן הביטוח שלכם אחת לתקופה ולבדוק לגבי שינויים רלוונטיים בתיק הביטוח לאותה תקופה בה אתם מצויים.
כמו כן, תופתעו לגלות כי לעיתים אותו סוג ביטוח שקיים אצלכם בתיק תוכלו למצוא במחיר הרבה יותר אטרקטיבי בשל המבצעים הרבים שקיימים בשוק.
אל תהססו!!! פנו לסוכן הביטוח שלכם/ אלינו ותדרשו לבדוק את תיק הביטוח שלכם בהקדם!!!

חשיבותו של סוכן ביטוח:

אני, מור מרקוביץ, סוכן ביטוח מהדור החדש, רוצה להדגיש את החשיבות שעומדת מאחורי הדמות הזאת שנקראת "סוכן ביטוח".
כשאנו רוכשים ביטוח, מה אנו בעצם רוכשים? אנו רוכשים "פיסת נייר" קטנה, שבעת הצורך אנו אמורים להשתמש בה כדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו. בשעת המקרה אנו צריכים לדעת שיש מישהו שדואג לנו, מישהו שנילחם עבורנו ומייצג אותנו מול הגופים הגדולים האלו (חברות ביטוח), מישהו שיהיה שם לצידנו כדי לעבור את המקרה הלא נעים במקרה הטוב, או הקטסטרופה במקרה הרע, מישהו שנוכל להתייעץ איתו בכל שלב ושלב ובכל נושא הקשור בביטוח.
לכן חשוב מאוד לדעת היכן אתה רוכש את הביטוח כדי לדעת שבעת הצורך יהיה שם סוכן הביטוח האישי שלך לכל דבר ועניין!!!

דילוג לתוכן