ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות
אף אדם אינו מוגן במאת האחוזים מפני תאונות ומפני הנזקים השונים שבאים בעקבותיהן. כמובן שקיימת חשיבות לנקוט בכל אמצעי הזהירות בכדי שתאונות לא יהוו את מנת חלקנו או את חלקם של היקרים לנו. אבל יחד עם זאת, יש גם להתכונן למקרים בהם התאונות עתידות בכל זאת לקרות. אחת הדרכים הטובות ביותר אשר יבטחו אותנו מכל מקרה שלא יקרה, היא ביטוח תאונות אישיות.

 

כל מי שמעוניין לבטח את עצמו בביטוח תאונות אישיות יגלה שישנו מגוון גדול במיוחד של פוליסות ביטוח הנבדלות אלו מאלו בפרמטרים שונים. פוליסה זאת כוללת בדרך כלל כיסוי מפני נזקי גוף שונים אשר עלולים להיגרם כתוצאה ממעורבות בתאונות. בעת רכישת הפוליסה, קיימת חשיבות לשים דגש על הנושא של המקרים החריגים אשר מצוינים בפוליסה, זאת בכדי להימנע מהפתעות לא נעימות אם וכאשר יגיע הרגע לממש את הפוליסה.

 

מה כוללת פוליסת תאונות אישיות?

פוליסת ביטוח לתאונות אישיות אמורה לכסות ולפצות את המבוטח באמצעותה מפני מקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או מוות אשר נגרמים כתוצאה מתאונות שונות. ביטוח זה מאפשר לאותם אנשים אשר היו מעורבים בתאונות לקבל פיצוי כספי חד פעמי או פיצוי כספי תקופתי – תלוי בנזקים אשר נגרמו כתוצאה מאותה התאונה.

 

פוליסת ביטוח זאת הינה בעלת חשיבות גבוהה במיוחד, מכיוון שבכוחה להעניק פיצוי כספי למבוטח ולבני משפחתו במקרים בהם כתוצאה מתאונה הוא יאבד את היכולת או האפשרות לפרנס או חלילה ימות. קיימת חשיבות גבוהה לבחור בצורה מוקפדת את מסלול הביטוח תוך שימת דגש על הסעיפים השונים המהווים חלק ממנה ועל גובה הפיצוי אשר מוצע בגין כל פגיעה.

 

ביטוח תאונות אישיות לתלמידים

ילדים בגילאי הגן ובית הספר חשופים לתאונות מסוגים שונים, כאשר לא כולן מכוסות על ידי המוסד לביטוח לאומי. כחלק מכך, תלמידים אשר רשומים ולומדים בפועל באחד מאותם מוסדות החינוך מבוטחים בפוליסת ביטוח תאונות אישיות באחת מחברות הביטוח השונות.
הורים רבים אינם מודעים לקיומה של פוליסה זאת, כאשר מודעות לקיומה מאפשרת לתבוע את חברת הביטוח במקרה של תאונה בה התלמיד היה מעורב, ולקבל סכומי כסף.

ביטוח זה תקף גם בשעות בהם הילדים אינם נמצאים במוסד הלימוד ומספקות כיסוי מפני סוגים רבים של תאונות. מדובר בביטוח אשר נחשב בגדר חובה, כאשר ההורים משלמים בעבורו במסגרת של אגרת החינוך בתחילתה של כל שנת לימודים.

Comments are closed.

    צור קשר

    דילוג לתוכן