ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים
כל מי שמחפש אחר דרכים לחיסכון של כספים לזמן פרישה, עתיד לגלות שישנם מספר אפיקי חיסכון פנסיוני שיהיו רלוונטיים עבורו. ביטוח מנהלים נחשב לאחת הדרכים הפופולארית לחיסכון שכזה. אנשים אשר מבוטחים בביטוח מנהלים יהיו זכאים לקבלת תשלום פנסיה חודשית אשר ישולם להם החל מהגעתם לגיל הפרישה אשר נקבע על פי חוק. חשוב לציין כי ביטוח המנהלים כולל בתוכו כיסויים נוספים מעבר לכך.

 

כמו ביטוחים אחרים, גם ביטוח המנהלים מבוסס על פוליסה אשר נחתמת מול חברת הביטוח. במסגרת הפוליסה, על המבוטח להעביר לחברה סכום כסף חודשי אשר נקבע מראש (פרמיה). החברה אמורה לשלם למבוטח את הכספים בהתאם לכיסויים בפוליסה. חשוב לציין שבמקרה של מות המבוטח חלילה, הכספים אמורים להיות משולמים למוטבים אשר נקבעו על ידי המבוטח.

 

הכיסויים השונים בביטוח מנהלים

כאמור, ביטוח מנהלים כולל בתוכו לא רק את מרכיב החיסכון אלא גם כיסויים מסוגים שונים. כך יוצא שביטוח זה כולל בין היתר מרכיב של ביטוח אובדן כושר עבודה – מה שמבטיח למבוטח שבמקרה והוא יאבד את היכולת לעבוד או לפרנס, הוא יקבל פיצוי חודשי בהתאם למה שנקבע בפוליסה.

 

עוד כיסוי הנמנה על הכיסויים הביטוחיים השונים של ביטוח המנהלים הוא ביטוח חיים במקרה של מוות. במקרה שכזה, המוטבים יקבלו מהביטוח את הכסף – וזאת בהתאם לסכום אשר נקבע בפוליסה. מרכיב זה יאפשר לבני משפחתו של המבוטח לשמור על רמת חייהם גם במקרה של לכתו בטרם עת.

 

סוגים שונים של ביטוחי מנהלים

כל מי שמעוניין לרכוש פוליסת ביטוח מנהלים, עתיד לגלות את סוגי הביטוחים והמסלולים השונים אשר מוצעים לו. הסוגים נבדלים אלו מאלו במגוון רחב של פרמטרים. כאשר בכדי לבחור את הביטוח המתאים ביותר, קיימת חשיבות לקחת בחשבון פרמטרים שונים כגון: רמת סיכון ותשואה, שיעור דמי הניהול, נתוני הקצבה וכמובן, עלויות הביטוח.

 

ביטוח המנהלים מהווה אפיק חיסכון פנסיוני, וכחלק מכך, החשיבות שלו הינה גבוהה במיוחד עבור המבוטח. מומלץ מאוד להשקיע מחשבה מעמיקה בבחירת מסלול הביטוח תוך לקיחה בחשבון של כל הדגשים החשובים. זכרו שאולי כעת אתם עדיין צעירים ובאפשרותכם להתפרנס ולפרנס בכבוד, אבל העתיד לא תמיד צפוי ותמיד צריך לקחת בחשבון, מקרים שונים אשר עלולים לפגוע ביכולות שלכם. השקעה בביטוח מנהלים אשר כולל כיסויים בטיחותיים חשובים יאפשר לכם ליהנות משקט נפשי גם לגבי העתיד.

Comments are closed.

    צור קשר

    דילוג לתוכן