ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות
רוב האנשים מעדיפים לא לדמיין או לחשוב מה עלול לקרות במקרים בהם אחת מאותן מחלות קשות תהיה מנת חלקנו. אך מכיוון שאף אחד מאתנו לא ניחן בכוחות על אשר מגנים עליו מפני התפרצות של מחלות, קיימת חשיבות גבוהה לקחת בחשבון את העובדה שזה יכול לקרות גם לנו. הדרך הטובה והיעילה אשר תסייע לנו למנוע מעצמנו ומבני משפחתנו התמודדויות קשות נוספות מעבר לעצם קיום המחלה, היא על ידי ביטוח מחלות קשות.

 

חשוב לציין שרוב האנשים מבוטחים באמצעות הביטוחים השונים של קופות החולים, אך במקרים של מחלות קשות, קיימת חשיבות גבוהה שיהיה גם ביטוח ייעודי ופרטני אשר מכסה את הנושא הזה. הביטוח, אשר מתבצע מול אחת מחברות הביטוח, יציע כיסויים כגון: כיסוי אבדן כושר עבודה הנובע מהמחלה, טיפולים משלימים והוצאות כספיות נוספות אשר מהוות את נחלתם של אותם אנשים החולים במחלות קשות.

 

מה נכלל בפוליסת ביטוח מחלות קשות?

פוליסת ביטוח זאת מאפשרת למבוטח לקבל פיצוי כספי חד פעמי במקרה בו תתגלה אצלו מחלה קשה. מעבר לכך, הפוליסה יכולה לכלול מגוון רחב של כיסויים שונים מעבר לאלו הניתנים על ידי המדינה במסגרת סל הבריאות – החולים במחלות קשות ובני משפחותיהם נאלצים להתמודד עם הוצאות כספיות שונות אשר חלקן אינן צפויות.

 

חשוב לציין שישנם שפע של כיסויים ומסלולים. ברוב המקרים, ביטוח זה, כולל בתוכו כיסוי של 30 מחלות קשות שונות ובין היתר: ניתוחי לב, סוגים שונים של סרטן ועוד. כמובן, שבעת רכישת הפוליסה, המבוטח צריך לקחת בחשבון שיקולים שונים אשר בהתבסס עליהם יקבעו בסופו של דבר כל פרטי פוליסת ביטוח מחלות קשות – לדוגמא, הסכום הכספי אשר יתקבל במידה ומחלה קשה כזאת אכן תתגלה.

 

חשיבות הביטוח

אנשים רבים נוטים לחשוב שאם יש להם ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח מטעם קופת החולים, אז הם יוכלו ליהנות מכל הכיסויים הרלוונטיים גם במקרה של מחלות קשות. אנשים אלו טועים, מכיוון שמעבר לאובדן כושר העבודה ולכיסויים השונים הניתנים במסגרת סל הבריאות, החולים במחלות קשות ובני משפחתם נאלצים להתמודד עם הוצאות כספיות נוספות.

 

הוצאות אלו יכולות להוות פגיעה קשה ברמת החיים ולהוביל לקשיים כלכליים ארוכי טווח. ביטוח מחלות קשות, הינו ביטוח פרטני אשר בכוחו להבטיח למבוטחים, כי במקרים בהם מחלות אלו יהיו חלילה מנת חלקם, הם יוכלו לאפשר לעצמם לעמוד בכל ההוצאות הרלוונטיות ולשמר את רמת החיים שלהם.

Comments are closed.

    צור קשר

    דילוג לתוכן