אודות

223743_1673919346348_4316501_n123

כל אחד יכול לחתום על ביטוח, את זה כולנו יודעים. אבל בסופו של דבר, מה שקובע באמת, זה לא פיסת הנייר עליה חתמתם, אלא בעל המקצוע שיהיה שם בשבילכם ברגע האמת. אנו בסוכנות "ויקי מור" מציעים לכם ביטחון אישי וראש שקט, ומתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לאורך כל הדרך.

 

סוכנות הביטוח "ויקי מור" הינה עסק משפחתי ומבוסס למוצרי ביטוח, המציע מגוון מוצרים בתחום קופות הגמל, ההשקעות והפיננסים. שירותינו כוללים בין היתר: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח סיעודי, קרנות פנסיה, ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח מנהלים, ביטוח משכנתא, ביטוחי השקעות ופיננסים, ריסקים, ועוד.

 

כל המוצרים תחת קורת גג אחת

מעבר לשירות אישי ומסור, אנו מציעים לכם מענה מקיף וכולל לכלל מוצרי הביטוח, בסגנון של One Stop Shop. היום כבר לא צריך לטרטר את עצמכם מסוכן לסוכן – אתנו תקבלו את כל המוצרים באופן פרסונלי לצרכיכם ותחת קורת גג אחת!

 

לקוחות סוכנות "ויקי מור" נהנים הן ממקצועיות ללא פשרות, והן מניסיון מבוסס של יותר מעשר שנים בתחום. אנו עובדים עם מיטב החברות המובילות: פניקס, מגדל, הראל, כלל, מנורה, פסגות, אלטשולר-שחם, ועוד – מה שמבטיח התאמה אופטימלית של מוצרי הביטוח הטובים ביותר, לנתונים האישיים שלכם.

 

שילוב מושלם בין מקצועיות ויחס חם

אצלנו, המושג "חברה משפחתית" הוא לא רק סיסמה, אלא תפיסת חיים. לקוחותינו הולכים אתנו לאורך כל הדרך, תוך אמון הדדי ויחס אישי. ויקי, האם, הינה בעלת ניסיון של למעלה מעשר שנים בכל סוגי הביטוחים, בהתנהלות מול חברות הביטוח ובטיפול בתביעות. מור, הבן, שימש כמנהל תיק לקוחות בכיר בענף הפנסיוני ובמוצרי הבריאות בנוסף שימש כיועץ משכנתאות בחברת הפניקס, בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול, ובעל רישיון סוכן ביטוח מורשה בענף הפנסיוני.

 

אצלנו תקבלו בין היתר:

 • שילוב מושלם בין מקצועיות ללא דופי ויחס חם ומסור
 • ביטחון וראש שקט
 • מענה שוטף בכל שלב
 • כל המוצרים במקום מרוכז אחד
 • התאמה אישית לצרכיכם
 • יחסים מבוססים עם חברות מובילות
 • התעדכנות טכנולוגית שוטפת ומגוון פתרונות

  צור קשר

  דילוג לתוכן